KONST / Litografier / Grafiska blad 13027076
nr 1302 7076
Grafiska blad
2 st. Gamla stan tryckt på kartor, Stockholm. Ej signerad. Motivet: 33x28 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:28:37
17/1 19:36:08
100 kr
20/1 08:56:43
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm